خدمات امین

لوله بازکنی انصاریه

🔧 خدمات امین – حل تمامی مشکلات لوله‌ها در انصاریه 🔧

لوله بازکنی فاضلاب یکی از خدمات مهم و ضروری در بخش بهداشت و آسایش منازل است. در محله انصاریه زنجان، شرکت امین با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات لوله بازکنی فاضلاب، به عنوان یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت‌ها در این زمینه شناخته می‌شود.
تیم متخصص و مجرب امین در لوله بازکنی انصاریه، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن، به صورت سریع و دقیق اقدام به بازکردن لوله‌های فاضلاب در منازل شما می‌نماید. این شرکت با اتکا به تجربه و همچنین دانش فنی بالا، توانسته است رضایتمندی بالایی در بین مشتریان خود کسب نماید.

لوله بازکنی انصاریه

🔺شماره لوله بازکنی انصاریه زنجان

🔺لوله بازکنی انصاریه 

خدمات لوله بازکنی فاضلاب توسط تیم “خدمات امین”در منطقه انصاریه ارائه می‌شود و این خدمات به تعمیرات و بازکنی لوله‌ها و سیستم‌های فاضلاب منازل، کسب‌وکارها و مکان‌های عمومی اختصاص دارد. در زیر توضیحی کاملتر درباره این خدمات ارائه می‌شود:

📌لوله بازکنی فاضلاب: تیم لوله بازکنی انصاریه توانایی بازکنی لوله‌های فاضلاب را دارد. این اقدام می‌تواند به رفع انسدادها، تراکم‌ها و مشکلات دیگر مرتبط با لوله‌ها کمک کند. این خدمات به عنوان تعمیرات اضطراری در موارد انسداد لوله‌ها یا بوشهر فاضلاب ارائه می‌شوند.

📌تعمیرات لوله فاضلاب: تیم تخصصی “خدمات امین” توانمندی تعمیرات فاضلاب را دارد. آنها مشکلات و خرابی‌های مرتبط با لوله‌ها، اتصالات و سیستم‌های فاضلاب را تشخیص داده و به تعمیر آنها می‌پردازند.

📌نصب و تعویض لوله‌ها: تیم “خدمات امین” قادر به نصب و تعویض لوله‌های فاضلاب فرسوده یا خراب شده است. این می‌تواند به بهبود عملکرد سیستم فاضلاب و پیشگیری از مشکلات آتی کمک کند.

📌خدمات شبانه روزی:  طولانی‌ترین زمانی که نیاز به کمک دارید، در اختیار شما هستند. آنها به عنوان یک تیم شبانه روزی در تمامی ساعات شبانه و روزی آماده به کمک و ارائه خدمات هستند.

📌تیم متخصص: لوله بازکنی انصاریه از تخصصی‌ترین اعضا و کارشناسان با تجربه تشکیل شده است که با مشکلات فاضلاب آشنا هستند و به بهترین شکل ممکن آنها را حل می‌کنند.

📌تضمین کیفیت: “خدمات امین” به کیفیت کار و رضایت مشتریان اهمیت می‌دهند و تضمین می‌کنند که خدمات ارائه شده با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای مربوطه باشند.

📌تعرفه مناسب: این خدمات به تعرفه‌های مناسب ارائه می‌شوند تا مشتریان بتوانند به بهترین شکل ممکن خدمات لوله بازکنی فاضلاب را دریافت کنند.

در نتیجه، تیم “خدمات امین” آماده به حل مشکلات فاضلاب شما در منطقه انصاریه به صورت شبانه روزی و با تعهد به کیفیت بالا می‌باشد. اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی فاضلاب دارید، با این تیم تماس بگیرید تا مشکلات شما را به بهترین شکل ممکن حل کنند.

webp6

🔺لوله بازکنی شبانه روزی در انصاریه

آیا برخوردهای اضطراری با لوله‌ها و سیستم‌های آب و فاضلاب در ساعات غیر اداری برای شما مشکل‌ساز شده‌اند؟ آیا نیاز به تعمیرات فوری دارید؟

همین حالا با خدمات لوله بازکنی انصاریه تماس بگیرید و به مشکلات لوله‌ها خداحافظی کنید! 🛠️

✅ خدمات 24/7: ما تا ساعات شبانه روز به شما خدمت می‌رسانیم.

✅ تعمیرات فوری: در هر زمانی که نیاز دارید، تیم ما در خدمت شماست.

✅ تخصص و تجربه: تیم ما از متخصصین با تجربه تشکیل شده و به تعمیرات لوله‌ها مسلطند.

✅ تضمین کیفیت: ما به کیفیت کار و رضایت مشتریانمان افتخار می‌آوریم.

هر کجا و هر زمان که نیاز به بازکنی لوله‌ها، تعمیرات فوری، یا نصب لوله‌های جدید دارید، ما در خدمت شما هستیم.

اگر به دنبال تیمی حرفه‌ای و شبانه روزی برای حل مشکلات لوله‌ها هستید، خدمات لوله بازکنی امین تضمین می‌کند که شما هر زمانی که نیاز دارید، بهترین خدمات را دریافت کنید

خدمات لوله بازکنی امین
خدمات لوله بازکنی انصاریه زنجان
 • رفع گرفتگی لوله حمام اشپزخانه و حیاط 
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع بوی بد لوله ها 
 • بازکردن لوله های سخت وسیمانی
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از چاه فاضلاب

بازکردن لوله توالت ایرانی و فرنگی

استفاده از فنر یکی از روشهای پر کاربرد برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب میباشد برای باز کردن لوله توالت هم از این روش استفاده میشود فقط فنری که برای باز کردن توالت فرنگی به کار میرود با فنر توالت ایرانی فرق میکند.

باز کردن لوله آشپزخانه

باز کردن لوله آشپزخانه با سایر جاها فرق دارد .برای باز کردن لوله آشپزخانه باید از فنرهای خاص خود آشپخانه استفاده کرد (مثلا فنر که با آن لوله فاضلاب توالت باز شده نباید استفاده کرد)چون آشپزخانه محیط پخت وپز میباشد واین کار غیر بهداشتی است.

در آوردن اشیاءگران قیمت از چاه فاضلاب

افتادن گوشی در فاضلاب یا یکی از اشیاء گران قیمت مانند افتادن انگشتر در چاه فاضلاب یکی از رایج ترین وپر تکرار ترین اتفاقات است که ماهانه بیشتر همشهریان بابت آن با ما تماس میگیرند برای اینکه اشیاء افتاده در چاه را بازیابی کنیم با ما همراه باشید در ادامه مطلب

رفع بوی بد لوله ها

یکی از مواردی که در خانه میتواند آزار دهنده باشد یا سوالاتی که از خود میپرسید که چرا لوله فاضلاب بو میده.یا چگونه می توان بوی بد لوله ها را از بین برد .این بو های بد به خاطر نشت گاز سمی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل خانه است اگر میخواهید بدانیید چگونه از شر این بو ها خلاص شویم با ما همراه باشید

قیمت لوله بازکنی در زنجان

نرخ قیمت لوله بازکنی در سال 1401که اتحادیه تایین کردن از 150تا 600متغیر است و میتواند گاها از قیمت تایین شده هم بالاتر باشد (مثلا باز کردن لوله ای که سیمان داخل ان بوده با لوله که چربی و مو باعث گرفتگیش شده یکی نیست و اختلاف قیمت وجود دارد.در اینجا عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی رو برسی میکنیم.

 • طول وضخامت لوله های گرفته شده.
 • نوع مواد انباشته در لوله وسختی گرفتگی
 • تعداد دفعات فنر زنی.
 • تعداد مصرف تراشه.
 • تجهیزات استفاده شده در باز کردن لوله
 • کنده کاری های مورد نیاز برای محل لوله بازکنی

علت تن تند گرفتن لوله فاضلاب

شاید شما هم جزء کسانی باشید که در ماه یا چند ماه یک بار لوله فاضلاب حمام(توالت -آشپزخانه)دچار گرفتگی میشه و باید سرویسکار بیارید و بعد از هزینه کردن دوباره چند ماه دیگه این اتفاق تکرار بشه.حالا علت کجاست با خدمات لوله بازکنی انصاریه همراه باشید.

 • شیب نامناسب لوله ها. ایجاد شیب مناسب یکی از مهمترین نکاتی است که لازم است تا در اجرای لوله کشی فاضلاب به آن دقت شود.هر گونه بی دقتی در این موضوع می تواند باعث بروز مشکل در سیستم لوله کشی فاضلاب شود اصولا شیب استاندارد نسبت به شرایت محیطی و نوع ساختمان ممکن است اندکی متفاوت باشد.چنانچه لوله کشی فاضلاب به گونه ای طراحی شده باشد که شیب مورد نظر بیشتر از اندازه استاندارد باشد.سرعت جریان فضولات در مسیر لوله های پلیکا بالا میرود.این موضوع باعث عبور سریع آب از لوله وباقی ماندن ذراتجامد در مسیر میشود.همین امر به مرور باعث گرفتگی لوله میشود.

 

 

شیب لوله های افقی فاضلاب باید به اندازه ای باشد که سرعت جریان فاضلاب در داخل لوله حداقل برابر 0/7متر بر ثانیه باشد(2/3فوت بر ثانیه)تا شستشوی خود به خود لوله ها تامین گردد وهیچ رسوبی داخل لوله ها نماند.

 

 

2021 08 31 20 29 42 1024x407 1
 • ریشه درختان. ریشه درختان در خانه های که در حیاط انها درخت وجود دارد باعث شکستگی لوله شده ودر داخل لوله نفوذ کرده ودر انجا قطورتر شده مو وچربی درانجا رسوب کرده باعث گرفتگی میشود.
 • قدیمی شدن سیستم لوله کشی. لوله های قدیمی که اکثرا چدن وسیمانی هستن ودر طی سالیان رصوبات را به خود جذب کرده وقطر لوله کم میشود ودر زانوها دچار گرفتی میشود .
 • افتادن وسایل در سیفون لوله.ممکن است در توالت وحمام کلا لوله های که دارای تله آب هستند(سیفون)اجسامی نا خواسته افتاده باشندواین اجسام مانع تخلیه اب شده ومو وچربی در پشت آن انباشته شده وباعث گرفتگی گردد .تا ان اجسام بازیابی نشود مشکل گرفتگی ادامه دار خواهد بود.
 • پر بودن چاه. موقع بارندگی یا مصرف زیاد آب چاه بالا امده وبا خود اجسام سبک مثل مو نایلون را در سیستم لوله کشی میاورد وبعد از ته نشین شدن وپایین رفتن اب چاه رسوبات در داخل لوله ها به یادگار میماند وباعث گرفتگی میشود وبعد از فنر زدن  به هوای انکه لوله گرفته بوده وبا فنر زدن مشکل حل شده است اما این مشکل با مصرف زیاد اب یا بارندگی باز خود را نشان میدهد
 • ریخته شدن نخاله های ساختمانی. موقع کاشی کاری در زمان ساخت وساز یا باسازی ممکن است به دلیل عدم رعایت سیمان به همراه نخاله در داخل سیفون لوه نفوذ کرده ودر انجا باعث کم شدن قطر لوله میگردد که در دراز مدت یا کوتا مدت باعث مشکل میشود که اگر با فنر تراش نخورد باید تعویض گردد
error: