خدمات امین

تخلیه چاه -لایروبی چاه تهرانسر

تخلیه چاه و لایروبی چاه در تهـرانسر

در محله های پرجمعیت همچون تهرانسر، مسائل مربوط به فاضلاب و چاه‌های منازل و شرکت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. تخلیه نامناسب و ناپایدار این چاه‌ها می‌تواند منجر به مشکلات جدی در زمینه بهداشت و سلامت چاه شود. به منظور پاسخگویی به این چالش‌ها، ارائه خدمات تخلیه چاه در منازل و شرکت‌ها توسط شرکت‌های متخصص به عنوان یک راهکار حیاتی مطرح می‌شود.

بدون شک، اهمیت حفظ بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست در جامعه نه تنها نیازمند نظارت دقیق ارگان‌های مربوطه است بلکه اینگونه خدمات تخلیه چاه نیز باید با رویکردی جامع و موثر ارائه شود.

خدمات تخلیه چاه و لایروبی چاه در تهـرانسر که توسط شرکت‌ امین مجهز و دارای تجربه بالا ارائه می‌شود. با تکیه بر تجهیزات مدرن و تیم‌های متخصص، این شرکت‌ به صورت کامل به نیازهای مشتریان پاسخ می‌دهد و در حفظ بهداشت عمومی و محیط زیست تلاش می‌نماید.

تخلیه چاه و لایروبی چاه در تهرانسر

 تخلیه چاه تهـرانسر

کلیه خـدمات تخلیه چاه و لایروبی چاه در تهرانسر با ارزانتــرین قیمت و با ماشینهـای 6 و 12 هــزارتایی اتومـات و نیمه اتومـاتیک انجـام می شود،تیمـی که پرسه تخلیه چاه را بر عهده گـرفته از حساسیت کـار آگـاهی کامل را دارد،زیـرا اجـرای این پروسه نیازمند مهارت و تجهیزات کـاربردی است.با توجه به اینکـه چاه فاضلاب در زیـر بنـای ساختمان قــرار دارد باید کـار تخلیه بعد از برسی های میـدانی انـجام شود و با توجه به نوع چاه و اطلاع از سـلامت چاه اقـدام به تخلیه نمـایند.

انتخـاب نوع روش تخلیه موثرتـرین عامل در زمینـه ی حفظ سـلامت چاه فاضـلاب است،و تنهـا با حـضور کـارشناس تخلیه در محل ممـکن می باشد.از این رو باید سـرویس کار در محل حاضر شده و شـرایط اجـرای تخلیه را برسی کند و بهتـرین روش را به شــرکت پیشنهاد بدهد.

تکنولوژی مبتنی بر تجـربه متخصصان تیم خدمات فنی امین سبب شـده تا هـمواره در انتخـاب نوع تانکــر و پرسنل اعــزامی به محل موفق بوده و رضـایت بالای مشتریان را به هـمراه داشته باشد.کـارشنـاس پس از حـضور در محل و انالـیزهایی که از حجم چاه فـاضلاب و شـرایط محیطی محل انجـام می دهد از دفتــر مرکزی نوع تانکـر و پمپ مناسب را درخواست می کند.بسیـاری از چاه های فاضلاب با توجــه ب استثنائاتی که می تـوان بـرای انهـا قائل شـد از جمله نوع کاربری چاه فاضلاب (خـانگی – رستوران – بیمـارستان…) می بایست از پمپ های تخلیه مرتبط و مخصوص نوع چاه استفـاده شود.

پیدا کـردن درب چاه

پیـدا کردن درب چاه نیز مهارت خواص خـود را دارد که خدمات ما با اگاهی از علم این نوع کار و استفـاده از اکیپ و متخصصان حـرفه ای باعث کـم شدن خصارات و جلوگیری از هزینه های اضافی شده است

لایروبی چاه تهرانسر

برای بازکردن چشمه‌های چاه، لازم است آن را لایروبی کرد. لایروبی چاه یکی از پروژه‌های حیاتی و اختصاصی برای چاه است که پس از بررسی‌های میدانی و اطمینان از سلامت چاه، عمل لایروبی انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که لایروبی چاه به نوعی زنده کردن چاه معادل است. لایه‌های چاه در طول سال‌های متمادی به دیواره‌ها و کف چاه چسبیده و روی آن لایه‌های ضخیمی ایجاد می‌کند. این لایه‌ها باعث مانع شدن از جذب آب می‌شوند و فعالیت چاه را مختلف می‌کنند. به عبارت دیگر، این لایه‌های اضافی نفس چاه را محدود می‌کنند. برای بهبود عملکرد چاه، لازم است این لایه‌ها را از بین ببریم.

برای از بین بردن این لایه‌ها، مقنی به داخل چاه می‌رود و از سلامت چاه اطمینان حاصل می‌کند. لایروبی چاه دارای خطرات و حساسیت‌های خود است و انجام دهنده کار باید آگاهی کامل به کار داشته باشد و در مقابل خطرات مطلع باشد.

تمامی کارکنان شرکت تخلیه چاه تهرانسر قبل از شروع پروژه، بیمه می‌شوند و کارکنان باید آگاه و ماهر باشند و نسبت به خطرات کامل آگاهی داشته باشند. این اطلاعات نشان دهنده تجربه و تخصص شرکت در انجام پروژه‌های گوناگون در طول سال‌ها است

تخلیه چاه در تهران

چاه کن در تهرانسر

کـندن چاه نو زمـانی اتفاق می افتد که یک ساختمان در حال احـداث است یا دلایلی همچون از بین رفتن کارایی چاه فاضلاب وعدم جذب.پرشدن متناوب چاه و عـدم تاثیر تخلیه چاه بر روی کـار ارایی آن یا کـافی نبودن چاه قدیمی برای دفع فاضلاب ساختمــان،خطر ریزش چاه کهنه در این صورت باید چـاه کهنه پر وبعد چاه جدید حفـر شود ودلایل دیگر…

تاثیــرنوع خـاک بر حفر چاه

عمق چاه می تواند با توجه به موقیت ونوع خاک متفاوت باشد که می توان آن را به سه دسته تقسیم کرد،(خاک رسی- خاک ماسه ای- خاک شنی)

خاک ماسه ای (ماسه بادی):جــذب آب در این نوع از خـاک ضعیف بوده و بعـد از چند مدت خاک چاه اشباع می شـود.

خاک رسی:این نوع خـاک خاصیت جذب خیلی کـمی دارد و آب را در خود نگه می دارد

خاک شنی:این نوع از خاک قابلیت جذب بسیاری دارد و کار آب کشی به خوبی صورت می گیرد

محل حفر چاه فاضلاب

اولین گـام در حفـر چاه مشخص کـردن جای مناسب حفـاری است که باید توسط یک کار بلد با توجه به شرایط ســاختمان مشخص شود چاه باید در جـای حفر شود که رفت امد در آن کم باشد،مانند زیر پله حیاط خلوت وغیر…در ضمن چــاه باید به لـوله های فاضلاب عمودی نزدیک باشد تا از لوله کشی افقی جلوگــیری شود.چون خـطر مسدود شــدن لوله های افقی بیشتر است.

اگـر مجبور باشیم چاه را در محلــهای پر رفت آمد مانند کف آشپــزخانه یا پذیرایی و یا راهرو حفرکنیــم باید بعد از طوقه چینی روی آن را با یک دال بتنی بپــوشانیم تا خدایی ناکــرده در صورت ریزش کردن طوقه چاه مانع از خطرات احتمالی شود.

کندن چاه در تهران

تعمیر و باز گشایی راه آب قنات 

رفع گرفتگی ها در راه آب قنات با متخصین این حوضه و داشتن اکیپی با سابقه طولانی مدت اماده خدمات رسانی با بروز ترین دستگاه ها و ادوات مورد نیاز این حرفه آماده خدمات رسانی به همشهریان محترم هستیم

خدمات فنی امین

تعمیر چاههای ریزشی در تهرانسر

ترمیم و نوسازی چاه فاضلاب اهمیت بسیار بالای دارد چــون با انجـام این کار از ریزش چاه و حفر مجدد چاه می توان جلوگیـری کرد و با بازسازی چاه آن را به چاه نو تبدیل کرد،که در این صورت چاه از نوع اولش هم بهتر آب کشی میکند.

چـاه فاضلاب با گذشت زمان و پس از مدتی استفاده فـرسوده و کهنه می شود چاهای قدیمی و کهنه روز به روز ضعیف تر می شنود وخطـر ریزش در آن بالا میرود برای همین برای جلو گـیری از ریزش و خطــرات ناشی از آن باید سریعا در باسازی چاه و ایمن کـردن آن اقدامات لازم را انجام دهیم .بــرای فهمیدن اینکه چاه سالــم است یا نه بعد از تخلیه این موضوع را با اکیپ تخلیه چاه در میان بگذارید آنها بعد از برسی شما را از سالــم یا ناسالــم بودن چاه گـــاه می کنند .

شرکت خدمات امین با بیش از صدها پروژه باسازی ولایروبی موفقیت آمیز پرچمدار این حرفه بین تمامی شرکتها میباشد لطفا برای توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

 
تعمیر چاههای ریزشی

کول گذاری چاه

کول چاه سازه ای بتنی است کـه بـرای نگهداری و جلوگیری از ریزش چاه به کار می رود.بـرای نگهداری از ریزش دیواره از کول کول میله وبـرای ریزش سقف انباره از از کول انباری مثلثی استفاده میشود واجرای این کار را کول گذاری چاه فاضلاب یا کول چینی مینامند

کول گذاری چاه

علت و دلایل زود پـر شدن چاه فاضلاب

جنس نا جـاذب چـاه

حجم کـم و نداشتن انباره ،کـه در سـاختمانهای  جـدید زیاد دیـده می شـود.

ریــزش چاه

وصل بـودن آب پشت بام که در  فصـول بارندگـی باعث زود پـر شدن چاه می شـود.

گـرفتگی چشمه هـای چـاه در طـول زمان

بالا آمـدن آبهـای زیرزمینی در فصـل بارندگـی 

علایم پرشدن چاه

پیچیدن بـوی بد در محیـط پارکـینگ و سـرویس بهـداشتی

نشـانه های نـم و رطـوبت در کـف و دیـوار

صـدای قـل قـل آب در لـوله های هـمکف

بـالا زدن لـوله هـای متصل به چـاه

زیاد دیده شـدن حـشرات مثل سـوسک و مگـس توالت

پر شـدن چاه گـاهی هـم با نشست زمیـن خـودشو نشون میده.

از کجا بفهمیم چاه پر شده یا لوله گرفته

اکـثر چاه ها در زیر سـاختمانها حفر می شـوند و درب چاه از کـف نیم متـر تا یـک و نیم مـتر متغیـر اسـت و تشخیص پر بـودن چاه کـمی دشوار است چـرا که بین گـرفتگی لوله فاضـلاب و پر شـدن آن در ظـاهر تفاوتی مشاهده نمی شـود.برای برطـرف شدن شـک بین انتـخاب لوله بازکـن و تخلیه چـاه باید سـراغ سرویس کـار ماهـر بروید و بعد از تماس با تیم کاری معتبر ومتخصص این افـراد در محل حاضر شده و به وسیله فـنرهای مخصوص اقدام به فنر زنی میکنن اگر لـوله گـرفته شده باز شد.دیگر نیاز به تخلیه چاه ندارید. اما اگر مشکل حل نشد باید درب چاه برداشته و چاه تخلیه شود.بارها اتفاق افتاده افـرادبا تشخیص اشتباه هـزینه های زیادی را به کـارفرما وارد می کنند پس حتمـا برای تخلیه چاه و لوله بازکنی با گـروهای معتبر تماس بگیرید و دقت کنید که این شغل در ظاهـر ساده به نظر میرسد اما عوامل زیادی در درست انجـام شدن کار دخیل هستند.

لایروبی سپتیک تانک

لای روبـی سپتینک به وسیله تانکـر مکـنده و نیـروی انسـانی انجـام می شـود .

سپتینک ها به دو دستـه تقسیم می شـوند،سپتینک آشغـال گـیر یا خانگـی و سپتینگ لجـن گیر یا صنعتی،و روش تخلیه انـها هم متفاوت می باشد.عموما لـجن گـیرهای صنعتی در تصفیه خانه ها می باشند که در آن عمل تصفیه و جـداسازی آب از لـجن به وسیله باکـتری های هـوازی صـورت می گـیرد،امـا در تصفیه خانه های خانگـی این عمل متفاوت است.

تخلیه سپتینک

تخلیه و لایروبی منهول

منهول ها در سـر راه انتقـال فاضلاب قـرار می گیـرند،و معمولا خطوط فاضلاب را به هـم وصـل می کـنن و نسبت به عمقی کـه از سـطح لوله ها دارند لـجن ها واشغال را در خـود نگه میدارند،و به وسیله عمل لایـروبی و تخلیه چاه این مـواد از آن خارج شده و باعث می شود که خطـوط انتقـال فاضلاب دچار گرفتگی نشود و آب فاضلاب در حال انتقال باشد

تخلیه منهول
و در پایان

مشـکلات مربوط به چاه‌ها را در تهرانسر به ما بسپارید.

خـدمات لوله بازکـنی ،تخلیه چاه،حـفر چاه فاضلاب،حـفر چاه ارت،حـفر شمع ساختمان،کف تراشی چاه فاضـلاب ،تخلیه منهول،تخلیه سپتینک،لایـروبی،با سازی چاه فاضلاب،تبدیل چاه کهنه به چاه نو،تخلیه فاضلاب تصفیه خانه،کـول گذاری و غیره مجموعه خـدمات تخلیه چاه تهرانسر آماده ارائه هـر گونه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و حضوری در زمینه تخلیه چاه،لایروبی چاه،حـفر و تعمیر چاه وسوالات مربوط به چاه می باشد جهت مشاوره رایگان شما می توانید به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل با ما در ارتباط باشید.

error: