خدمات امین

اتحادیه لوله بازکنی تهران

اتحادیه لوله بازکنی تهران مستقل نیست یعنی برای خدمات لوله بازکنی یک اتحادیه مخصوص وجود ندارد .این وظیفه مهم تحت کنترل اتحادیه آهنگران می باشد.این کار باعث شده است افراد زیادی که در صنف لوله بازکنی مشغول هستند به حال خود رها شوندکه موجب متضرر شدن لوله بازکنها و مشتری می شود

نرخ اتحادیه لوله بازکنی 1402

قیمت لوله بازکنی امین

اتحادیه هر ساله قیمت هایی را برای لوله بازکنی اعلام میکند،ولی چون از اطرف اتحادیه نظارتی برای اجرا وجود ندارد،می توان اینگونه گفت که توافق سرویس کار و مشتری برای انجام خدمات لوله بازکنی اصلی ترین معیار محسوب می شود.

برخی از خدماتی های لوله بازکنی که برچسب و تراکت درب منازل می زنند و یا از سایت دیوار و سایر سایتها برای تبلیغ خدمات خود استفاده می کنند هنگام جواب دهی به مشتری قیمت هایی مثل هشتاد تا 150 هزار تومان که باورکردنی نیست را برای برطرف کردن گرفتگی لوله ها اعلام می کنند.پس از اینکه به محل می رسند در حین انجام کار لوله بازکنی از پیچیدگی و سخت شدن کار شکایت کرده و قیمتهای چند میلیونی تعیین می نمایند، البته باید گفت افرادی دچار این مشکل می شوند که به دنبال انجام کار با قیمت و هزینه ی بسیار کم هستند که این طمع باعث گرفتار شدن آنها با قیمت های نجومی می شود.

در ادامه نرخی که اتحادیه آهنگران برای سال 1402 تعیین کرده را آورده ایم .

اعلام نرخ لوله بازکنی گامی مثبت در زمینه شفاف سازی هزینه های مربوط به لوله بازکنی است.اما قیمتهای اعلام شده با مخارج و درآمد در جامعه تطابقت ندارد و هیچ یک از شرکتهای لوله بازکنی طبق قیمتهای اعلام شده سرویس دهی نمی کند.

🟢 قیمت باز کردن لوله با استفاده از دستگاه کوچک و فنر سه تا شش متری 250 هزار تومان 

🟢 قیمت باز کردن لوله با استفاده از دستگاه کوچک و فنر شش تا 12متری 350 هزار تومان

🟢 قیمت لوله بازکنی با استفاده از دستگاه و فنر کوچک تا بیست و پنج متر 700 هزار تومان

🟢 قیمت لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور قوی یک میلیون و 500 هزار تومان

چنانچه مخارج جانبی دیگر از قبیل کنده کاری ،رسوب زدایی،یا سر فنر سه نظام استفاده شود نرخ لوله بازکنی بیشتر خواهد بود

با توجه به اینکه نرخ دقیق لوله بازکنی تعیین شده نیست و  بهتر است که بین طرفین توافق صورت بگیرد تا در مورد نرخ و قیمت کدورتی بین طرفین ایجاد نشود.

برای مثال برای باز کردن گرفتگی لوله هایی که با مصالح و سیمان مسدود شده اتحادیه قیمتی تعیین نکرده یا در برخی از موارد لوله ها باید رسوب تراشی شوند این کار باعث می شود قیمت لوله بازکنی زیاد شود با توجه به بالا بودن جمعیت تهران و تعداد زیاد شرکت های خدماتی بهتر است که اتحادیه لوله بازکنی تشکیل شود این کار باعث شفافیت در قیمت لوله بازکنی می شود.

در این مقاله نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که گفته شد اتحادیه لوله بازکنی مستقل نیست و نرخ و هزینه خدماتی که در این زمینه ارائه می گردد به صورت جزئی و واضح نیست. بنابراین بهتر است قبل از انجام دادن خدمات، طرفین به توافق برسند و قیمت به صورت شفاف و واضح تعیین گردد، تا پس از اتمام کار لوله بازکنی هر دو طرف راضی بوده و کدورتی ایجاد نشود. قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به نوع و دلیل گرفتگی، طول دستگاه، ابزاری که برای لوله بازکنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، محله‌ های گوناگون و هزینه ایاب و ذهاب متفاوت خواهد بود.

خدمات فنی امین ،ارائه دهنده خدمات ارزان قیمت در سریعترین زمان به صورت شبانه روزی

نظرات بسته شده است.

error: