خدمات امین

لوله بازکنی کرمانشاه

لوله بازکنی کرمانشاه

با خدمات فنی امین

ارزانترین خدمات لوله بازکنی در شهر کرمانشاه

شرکت خدمات فنی امین، یک شرکت معتبر و تخصصی در زمینه لوله بازکنی در شهر کرمانشاه است. این شرکت با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته، خدماتی حرفه ای و با کیفیت را در زمینه باز کردن لوله ها ارائه می دهد.
تیم کارشناسان مجرب لوله بازکنی کرمانشاه، با استفاده از مهارت های خود و دانش فنی به روز، مشکلات مربوط به لوله ها را در محل به صورت سریع و دقیق برطرف می کنند. این شرکت در تعمیر، نصب و تعویض لوله ها اقدام می کند و در صورت لزوم از تمامی اقدامات لازم برای جلوگیری از تکرار مشکلات استفاده می کند.

شرح خدمات

بازکردن لوله های فاضلاب و آب

محل خدمات 

شهر کرمانشاه

ساعات کاری 

شبانه‌روزی

نـرخ خدمات

ارزانترین قیمت

سابقه کاری

15 سال به صورت تمام وقت

لوله بازکنی کرمانشاه

تماس با لوله بازکنی کرمانشاه

لوله بازکنی کرمانشاه

معرفی کلی:

تیم امین با سابقه‌ی بیش از ده سال در زمینهٔ خدمات لوله بازکنی کرمانشاه، به عنوان یکی از برترین تیم‌های فعال در این حوزه شناخته می‌گردد. این تیم با ارائه‌ی خدمات پیشرفته و پایبندی به اصول کیفیت، در رفع گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب شما را پشتیبانی می‌کند.

خدمات ارائه شده:

1. رفع گرفتگی‌های اضطراری:

تیم لوله بازکنی کرمانشاه با داشتن تجهیزات پیشرفته و تخصص لازم، در هر ساعت از شبانه‌روز آماده رفع اضطراری‌ترین نوع گرفتگی لوله‌ها می‌باشد. این خدمات علاوه بر سرعت اجرا، باعث کاهش خسارات جانبی نیز می‌شوند.

2. تشخیص و حل مشکل:

تیم ما با استفاده از دستگاه‌های تشخیصی مدرن، به سرعت علت گرفتگی و انسداد را تشخیص داده و با بهره‌گیری از تکنیک‌های حرفه‌ای، مشکلات شما را برطرف می‌نماید.

3. پیشگیری از انسداد مجدد:

تیم امین به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات مجدد، نکات و راهکارهای پیشگیرانه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این اقدامات باعث بالا بردن عمر مفید لوله‌ها و جلوگیری از انسدادهای آتی می‌شوند.

تجهیزات و تکنولوژی:

تیم لوله بازکنی کرمانشاه (امین) از تجهیزات مدرن و فناوری‌های روز دنیا در زمینه لوله بازکنی استفاده می‌کند. این تجهیزات شامل دستگاه‌های تصویربرداری، لوله بازکنی با استفاده از فشار هیدروجت، و ابزارهای حرفه‌ای تمیز کننده لوله‌ها می‌باشد.

چرا امین را انتخاب کنید؟

 • تیم متخصص: تیم ما از تخصص و تجربه فراوان در زمینه لوله بازکنی برخوردار است.
 • سرعت در عمل: با توجه به شناخت عمیق تیم امین از شرایط محلی، به سرعت به محل حادثه اعزام می‌شویم.
 • قیمت مناسب: خدمات ما با توجه به کیفیت ارائه شده، با قیمت‌های منصفانه ارائه می‌گردد.
ارتباط با تیم امین:

برای درخواست خدمات لوله بازکنی در کرمانشاه، با تیم امین تماس حاصل فرمایید. ما در هر زمان و روزی آماده به خدمت‌رسانی به شما هستیم.

تلفن تماس: 09185476050

آدرس دفتر مرکزی: خیابان اصلی، بلوار شیرودی

از انتخاب شما برای خدمات لوله بازکنی کرمانشاه با نام تیم امین ممنونیم

چاه بازکنی در کرمانشاه

خدمات لوله بازکنی کرمانشاه ارائه دهنده خدمات چاه بازکنی به صورت حرفه‌ای بدونه کثیف کاری در سطح شهر کرمانشاه می‌باشد.

چاه بازکنی و لوله بازکنی در کرمانشاه به وسیله، دستگاههای زیر انجام میشود.

 • فنر برقی و ژنراتور
 • تراکم هوا و پمپ باد
 • واتر جت

شماره لوله بازکنی کرمانشاه

برای بازکردن لوله فاضلاب خانه‌ و یا شرکت و محل کارتان در شهر کرمانشاه، شما می‌توانند با شماره تماس 09185476050 که متعلق به لوله بازکنی کرمانشاه است تماس بگیرند. بهتر است ابتدا با شخص مسئول این خدمات صحبت کرده و اطلاعات لازم را درباره مشکل و محل دقیق محل گرفتگی لوله فاضلاب ارائه دهید. این شماره تماس به صورت 24 ساعته فعال و آماده پاسخ گویی به همشهریان می باشد.

تراکم هوا کرمانشاه

تراکم باد برای بازکردن لوله در کرمانشاه

پمپ تراکم یک وسیله‌ی مکانیکی است که برای افزایش فشار و تراکم مواد جامد و مایع استفاده می‌شود. در مورد لوله‌های فاضلاب، پمپ تراکم برای باز کردن یا پاک کردن لوله‌های مسدود شده با استفاده از فشار هوا یا آب استفاده می‌شود.

وقتی لوله فاضلاب مسدود می‌شود، ممکن است به دلیل تجمع چربی، رسوبات، یا اشیاء دیگری باشد. پمپ تراکم با اعمال فشار بالا از طریق لوله فاضلاب، مواد مسدود کننده را به طرف جلوگیری از عبور آنها فشار می‌دهد. این فشار می‌تواند با استفاده از هوا یا آب به وسیله‌ی پمپ تولید شود.

با اعمال فشار، مواد مسدود شده از لوله جدا شده و به سمت خط لوله فاضلاب انتقال داده می‌شوند. این فرآیند امکان عبور آزاد مواد فاضلاب را فراهم می‌کند و مشکلات مربوط به لوله‌های فاضلاب مسدود شده را رفع می‌کند

لوله بازکنی فوری در کرمانشاه

تیم لوله بازکنی کرمانشاه با افتخار خدمات فوری لوله بازکنی را با هدف اطمینان از امنیت و رفاه شما، در هر لحظه ارائه می‌دهد. این خدمات از آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته بهره‌مند است تا مشکلات شما با سرعت و کارایی بالا حل گردد.

ویژگی‌های خدمات فوری:

1. پاسخگویی فوری:

تیم لوله بازکنی کرمانشاه در تمامی ساعات شبانه‌روز به درخواست‌های شما پاسخ می‌دهد. برخورداری از یک شبکه ارتباطی فعال، به شما اطمینان می‌دهد که هر زمان به لوله بازکن نیاز داشتید، تیم لوله بازکنی کرمانشاه در کنار شماست.

2. تجهیزات حرفه‌ای:

لوله بازکنی کرمانشاه از تجهیزات پیشرفته و ابزارهای حرفه‌ای برای انجام خدمات لوله بازکنی به سرعت و کارآیی بالا استفاده می‌نماید. این تجهیزات امکان تشخیص دقیق مشکلات و رفع آن‌ها را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌کند.

3. عدم تاخیر در عمل:

تیم لوله بازکنی کرمانشاه با افتخار به شما تضمین می‌دهد که هر گونه درخواستی به سرعت و بدون هیچ‌گونه تاخیری پیگیری و اجرا می‌شود. این اطمینان، راحتی شما را در هر شرایطی تضمین می‌کند.

4. خدمات تخصصی:

تیم لوله بازکنی کرمانشاه با تخصص و تجربه در زمینه حل مشکلات لوله‌ها، به شما خدماتی با کیفیت و تخصصی ارائه می‌دهد. این به معنای رفع دقیق و دائمی مشکلات شما است.

لوله بازکنی کرمانشاه

دلایل گرفتگی لوله ها

مسدود شدن لوله های فاضلاب می‌تواند به عوامل مختلفی برگردد. در زیر به برخی از علل مسدود شدن لوله های فاضلاب که توسط تیم لوله بازکنی کرمانشاه جمع آوری شده را مطالعه نمایید.

🔹 تجمع ضایعات و آلودگی:

استفاده مداوم از سیستم فاضلاب می‌تواند منجر به تجمع ضایعات و آلودگی در لوله های فاضلاب شود، که باعث مسدود شدن آنها خواهد شد.

🔹 افتادن اشیا:

ورود اشیا نامناسب و غیر قابل تجزیه مانند کاغذ توالت، پوشک، دستمال کاغذی، بسته بندی، لیوان و غیره به لوله های فاضلاب می‌تواند باعث مسدود شدن آنها شود.

🔹 ریشه ها درختان:

رشد ریشه های درختان و گیاهان در اطراف لوله های فاضلاب و تراشه شدن آنها می‌تواند باعث مسدود شدن لوله ها شود.

🔹 تجمع چربی:

استفاده از روغن ها و چربی های غیر قابل حل در آب می‌تواند باعث تجمع و رسوب آنها در لوله ها شده و سبب مسدودیت شود.

🔹 شکستن و ترکیدن لوله ها:

عوامل مختلفی مانند عمر طولانی لوله ها، فشار زیاد آب، سوختگی و خوردگی می‌تواند لوله ها را شکسته و ترکیده کند و باعث مسدود شدن شود.

🔹 شن و ماسه:

ورود شن و ماسه به لوله ها از طریق ته برداشت ها، سوراخ ها در لوله ها یا با رگه های آب می‌تواند مسدود شدن را تسریع کند.

🔹 نقص ساختاری:

عیوب ساختاری در لوله ها مانند اتصالات ناصحیح، لوله های خمیده، کوچک بودن قطر لوله ها و غیره می‌تواند باعث ایجاد تجمع و مسدود شدن فاضلاب شود.

در نتیجه ، نگهداری منظم و سرویس دهی به موقع لوله های فاضلاب ، استفاده مسئولانه از آنها و جلوگیری از ورود مواد نامناسب می‌تواند به پیشگیری از مسدود شدن لوله های فاضلاب کمک کند.

قیمت لوله بازکنی کرمانشاه

نرخ قیمت لوله بازکنی در سال 1403که اتحادیه تایین کردن از 300تا1/200متغیر است و میتواند گاها از قیمت تایین شده هم بالاتر باشد (مثلا باز کردن لوله ای که سیمان داخل ان بوده با لوله که چربی و مو باعث گرفتگیش شده یکی نیست و اختلاف قیمت وجود دارد. در اینجا عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی رو برسی میکنیم.

   • طول وضخامت لوله های گرفته شده.
   • نوع مواد انباشته در لوله وسختی گرفتگی
   • تعداد دفعات فنر زنی.
   • تعداد مصرف تراشه.
   • تجهیزات استفاده شده در باز کردن لوله
   • کنده کاری های مورد نیاز برای محل لوله بازکنی

راهای کاهش گرفتگی لوله

تدابیر زیر می‌توانند به جلوگیری از گرفتگی‌های مکرر لوله فاضلاب کمک کنند:

🔹قرار دادن کفشور یا تغییر سطح لوله:

قرار دادن کفشورها یا ایجاد تغییرات در سطح لوله می‌تواند از ورود مواد جامد به لوله جلوگیری کرد. این اقدام مخصوصاً در لوله‌های که به راحتی با گرفتگی مواجه می‌شوند، مفید است.

🔹ریختن آب جوش با کتری:

ریختن آب جوش به‌طور دوره‌ای (مثلاً هر یک ماه یا 15 روز) می‌تواند از گرفتگی و رسوبات درون لوله جلوگیری کند. این کار به تخلیه بهتر چربی‌ها و مواد جامد کمک می‌کند.

🔹قرار دادن سطل زباله در توالت:

قرار دادن سطل زباله در توالت و جلوگیری از انداختن هر گونه مواد غیرقابل حل در آن به جای لوله، می‌تواند از گرفتگی‌های لوله جلوگیری کند.

🔹استفاده از محلول جوش شیرین و سرکه:

با استفاده از محلول جوش شیرین و سرکه به عنوان یک مواد شوینده طبیعی می‌تواند از گرفتگی‌های لوله ها جلوگیری کنید و لوله ها را تمیز نگه دارد.

توجه به این نکات به علاوه بازدید دوره‌ای و تعمیرات لوله‌ها توسط یک تیم تخصصی(لوله بازکنی کرمانشاه) می‌تواند به حفظ و بهبود سلامت لوله‌های فاضلاب کمک کند

شما عزیزان مطمئن باشید با رعایت موارد که در بالا گفته شده است، تا مدت ها شاهد بالا آمدن آب و بسته شدن چاه فاضلاب نخواهید شد.

لوله بازکنی کرمانشاه
خدمات لوله بازکنی امین در کـرمانشاه

رفع گرفتگی لوله حمام اشپزخانه و حیاط 

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

رفع بوی بد لوله ها 

بازکردن لوله های سخت وسیمانی

در آوردن اشیاء گران قیمت از چاه فاضلاب

بازکردن لوله توالت ایرانی و فرنگی

استفاده از فنر یکی از روشهای پر کاربرد برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب میباشد برای باز کردن لوله توالت هم از این روش استفاده می گردد فقط فنری که برای باز کردن توالت فرنگی به کار میرود با فنر توالت ایرانی فرق میکند.

باز کردن لوله آشپزخانه

باز کردن لوله آشپزخانه با سایر جاها فرق دارد. برای باز کردن لوله آشپزخانه باید از فنرهای خاص خود آشپخانه استفاده کرد (مثلا فنر که با آن لوله فاضلاب توالت باز شده نباید استفاده کرد)چون آشپزخانه محیط پخت وپز میباشد واین کار غیر بهداشتی است.

در آوردن اشیاءگران قیمت از چاه فاضلاب

افتادن گوشی در فاضلاب یا یکی از اشیاء گران قیمت مانند افتادن انگشتر در چاه فاضلاب یکی از رایج ترین وپر تکرار ترین اتفاقات است که ماهانه بیشتر همشهریان بابت آن با ما تماس میگیرند برای اینکه اشیاء افتاده در چاه را بازیابی کنیم با ما همراه باشید در ادامه مطلب

رفع بوی بد لوله ها

یکی از مواردی که در خانه میتواند آزار دهنده باشد یا سوالاتی که از خود میپرسید که چرا لوله فاضلاب بو میده. یا چگونه می توان بوی بد لوله ها را از بین برد. این بو های بد به خاطر نشت گاز سمی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل خانه است اگر میخواهید بدانیید چگونه از شر این بو ها خلاص شویم با ما همراه باشید

 

 

راهکارهایی برای پیشگیری از انسداد لوله‌های فاضلاب در فصل بارندگی

 فصل باران با زیبایی‌های خاص خود همراه است، اما مشکلات ناشی از این فصل نیز از دیده ها پنهان نیستند. یکی از مشکلات رایج در این فصل، انسداد لوله‌های فاضلاب است که می‌تواند به مشکلات جدی در خانه و محیط زندگی منجر شود. آب باران گرد خاک زمین را به همراه برگ درختان، ته سیگار، مو و خیلی از اجسام دیگر را شسته و در داخل لوله ها می‌ریزد و لوله فاضلاب را دچار انسداد می‌کند، در زیر راهکارهایی را برای پیشگیری آورده‌ایم با لوله بازکنی کرمانشاه همراه باشید.

1.نظافت دوره‌ای لوله‌ها:

 • یکی از راهکارهای اصلی، نظافت منظم و دوره‌ای لوله‌های فاضلاب است. قبل از فصل باران، اطمینان حاصل کنید که لوله‌ها تمیز و بدون انسداد هستند.

 

2.استفاده از صافی‌ها و حفاظ‌ها:

 • نصب صافی‌ها یا حفاظ‌ها در درزها و سطوح ورودی به لوله‌ها می‌تواند جلوی ورود ذرات بزرگ به سیستم را بگیرد.

 

3.استفاده از سیستم‌های جلوگیری از برگ‌ها:

 • نصب سیستم‌هایی که از ورود برگ‌ها به لوله‌ها جلوگیری کنند، می‌تواند یک راه حل موثر باشد، به ویژه در مناطقی که درختان زیادی وجود دارد.

 

4.برگزاری بازدیدهای دوره‌ای توسط متخصصان:

 • برگزاری بازدیدهای دوره‌ای توسط متخصان به منظور بررسی وضعیت لوله‌ها و انجام تعمیرات لازم، می‌تواند از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری کند.

 

خلاصه: در فصل باران، حفظ عملکرد صحیح سیستم فاضلاب از اهمیت بسیاری برخوردار است. با اعمال این راهکارها و نکات، می‌توانید به پیشگیری از انسداد لوله‌های فاضلاب و حفظ سلامت محیط زندگی خود کمک کنید.

نام محله های سرویس دهی خدمات امین

لوله بازکنی خیابان بهار کرمانشاه

لوله بازکنی فردوسی کرمانشاه

لوله بازکنی 22بهمن کرمانشاه

لوله بازکنی خیابان گلستان کرمانشاه

لوله بازکنی نوبهار کرمانشاه

لوله بازکنی برق کرمانشاه

لوله بازکنی الهیه کرمانشاه

لوله بازکنی کسری کرمانشاه

 

نام خیابانهای تحت سرویس لوله بازکنی کرمانشاه

لوله بازکنی در دولت آباد-فرهنگیان- مسیر نفت- شهرک امام خمینی- وکیل آقا- تاکسیرانی- اربابی -سنجابی- سیده فاطمه- شهرک اسلامی- گمرک- پمپ گازوئیل- کیانشهر- خیام- صادقیه- منزه- فردوسی- سعدی- شهید نامجو- سرچشمه- سراب قنبر- کاشانی- معلم شرقی- فاطمیه- اشرفی اصفحانی- معلم غربی- ظفر- فرهنگیان- طاقبستان- کارمندان-پردیس- تکاور- پرواز- جهاد- جوادیه- نساجی- مخابرات ارتش- داگستری- شهرک رسالت- معلم- تعاون- دانش – زیباشهر – ژاندارمری – فرهنگیان فاز1 – فرهنگیان فاز2 – گلستان 17 – شهریور – شریعتی – کارمندان

کلمات سرچ شده

لوله با زکنی کرمانشاه – خدمات رفع گرفتکی لوله – لوله بازکنی در شهر کرمانشاه – لوله بازکنی معتبر در کرمانشاه – بهترین لوله بازکنی کرمانشاه –  شماره لوله بازکنی محمدی – 

و در آخـر

لوله بازکنی کرمانشاه یکی از خدمات مهم در حوزه بهداشتی و بهسازی شهری است. با توجه به رخداد مشکلات فنی و فرسایش در سیستم فاضلاب شهری، نیاز به لوله بازکنی و تمیز کردن لوله های فاضلاب حس می شود. با استفاده از تکنولوژی و وسایل مناسب، فعالیت های لوله بازکنی فاضلاب به طور حرفه ای و بهینه انجام می شود تا مشکلات در جریان فاضلاب رفع شده و صحت و سلامتی شهروندان حفظ گردد. امیدواریم با انجام صحیح این فعالیت، مشکلات مربوط به لوله های فاضلاب شهر کرمانشاه به حداقل برسد و شهر خدمات بهتری در حوزه فاضلاب داشته باشد. 

error: